Google
Скидки -75%!
Parfum City -75%
Кредит всем!
Микрокредиты онлайн прямо на Вашу карточку!
Интересное

Свежие записи

"Главная надежда украинского рэпа" alyona alyona выпустила новый клип: премьера "Відчиняй"Девушка, которую называют "главной надеждой украинского рэпа", сегодня презентует новый клип, снятый в компании киевской молодежи и жителей Барышевки. Режиссером выступил Ян Болотов, ранее снимавший видео "Рибки 2". Вот что alyona alyona говорит про свой новый трек: 

 Я писала цей текст з думкою про нове покоління, що категорично відмінне від радянського. Ми дорослі, ми творчі, ми креативні. Ми хочемо вносити в цей світ свої ідеї, творити історію за своїм сценарієм та розвивати культуру країни в новому руслі. Цей трек – це заклик. Відчуйте нас, зрозумійте та прийміть наш вибір того, ким бути, як виглядати, як жити та чим займатися. 

А про видео эпатажная и честная alyona alyona рассказала следующее:  

 Зйомки кліпу пройшли в 2 етапи – Баришівський та столичний. В моєму смт я збирала людей на трьох локаціях. Долучали звичайних знайомих, колег, друзів з дітьми. Я просила їх просто бути собою та вдягати те, в чому їм комфортно. На останню локацію до нас випадково приєдналися пара місцевих пацанів, з пивком. Вони зробили наш день! В столиці ми збирали абсолютно різну молодь, яка творчо самовиражається. Всі вони круті і відмінні між собою. Те, що об'єднує цих людей в решті й стало основним посилом цього відео.  

Предлагаем вам оценить новинку! 

Фото: Инстаграм alyona alyona, скриншоты видео

Let's block ads! (Why?)Комментарии запрещены.

Google
laModa
laModa
СчетчикиЯндекс.Метрика
Наши друзья
Medical Division

Kirpi4ik - All about construction and building

TETЯIS. Все о новых играх !

Ежедневные компьютерные новости

Fifth Dimension Company