Кендалл Дженнер без нижньої білизни показала “принади” крупним планом

2

Кендалл Дженнер без нижньої білизни показала "принади" крупним планом


Карколомна модель не перестає дивувати інтернет своїми гламурними нарядами і спекотними показами.

Зірка “Сімейства Кардашьян” Кендалл Дженнер влаштувала сліпучий показ в дзеркалі для своїх шанувальників в Instagram, де вона продемонструвала свою знамениту фігуру і вбивчий прес.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Карколомна модель не перестає дивувати інтернет своїми гламурними нарядами і спекотними показами, і цей тиждень жодним чином не став винятком.

Зірка Кардашьян влаштувала колоритний показ в дзеркалі, яке побачило її в крихітному білому укороченому топі, що відкривав її вбивчу фігуру і відточений в спортзалі прес.

Кендалл Дженнер без нижньої білизни показала "принади" крупним планом

Кендалл подбала про те, щоб вся увага була прикута до неї в неділю (2 травня), коли вона вирушила в Instagram, щоб змоделювати облягаючий топ для камери.

26-річна світська левиця підняла камеру, щоб показати своє сяюче тіло і завидні вигини, які ось-ось прорвуться крізь її облягаючі оголені легінси.

Модниця також носила шикарну сумку через плече, яка підходила до її бежевим низам.

Кендалл Дженнер без нижньої білизни показала "принади" крупним планом

Нещодавно Кендалл була помічена на вулицях Нью-Йорка з дружиною Джастіна Бібера Хейлі, коли вони прямували на вечерю в Lola Taverna в Вест-Віллідж.

Читайте також: Кендалл Дженнер целуется со своим бойфрендом на глазах у всего стадиона

Обидві моделі збираються вийти на червону доріжку на щорічному гала-концерті Met Gala в понеділок ввечері, найгарячішому модному заході року, організованому Vogue.

Источник: showdream.org