Актриса шоу "Мамахохотала" Ірина Хоменко: "Коли ти стаєш мамою, ти отримуєш надздібності!" (ЕКСКЛЮЗИВ)

143

Бути жінкою — значить бути феєю, яка вміє і може все, проте завжди залишається цілісною особистістю. Як не втратити себе, вміло поєднувати роботу і материнство, при цьому не втративши себе, розповідає Ірина Хоменко.


4,7
5
1

Найцікавішими моментами бесіди ділимося з вами.

ирина хоменко фото

 • Ірино, як ви знаходите баланс між роботою і сім’єю? У вас є свої правила, як все встигати?

Мені здається, коли ти стаєш мамою, ти отримуєш надздібності! Стаєш супер організованою, тайм-менеджмент — твій найкращий друг. Раніше я сміялась з фото, де мама однією рукою варить їсти, іншою — вчить уроки; однією ногою прибирає, а іншою щось лагодить. І виявляється  — це правда! Мами можуть все і навіть більше!

В мене є золоте правило: в робочі дні я займаюсь виключно роботою. І неабияк, а максимально ефективно, щоб вийшло добре, і мені не було соромно. Та коли приходжу додому чи у вихідні дні, то свій телефон залишаю у скриньці на режимі “беззвучно”, адже цей час виключно для сім’ї.

 • Як часто виходить брати відпустку? Як і з ким зазвичай її проводите?

В цьому питанні я двієчниця! Подорожую рідко, адже багато часу віддаю на саморозвиток і роботу. Мені одного разу сказав Павло Миколайович Зібров, що “спочатку ти працюєш на фейс, потім він працює на тебе”. Саме цим зараз і займаюсь. З сім’єю їздимо відпочивати, хоч і не часто. Але, якщо обираємо відпочинок, то те місце, де всім буде цікаво, і задовольнить потреби кожного.

ирина хоменко с сыном

 • Як виглядає ваш ідеальний робочий день?

Ідеальний…. хм.. цікаве питання. Я взагалі важаю себе “щасливчиком”, адже в мене не робота, а мрія. Мені дуже подобається те, чим я займаюсь. Головний рецепт — це займатись улюбленою справою, тоді кожен робочий день буде ідеальний!

 • Як навчитися керувати своїм часом, коли графік дуже завантажений?

Планування! Планування — наше все, якщо ти витратиш хвилин двадцять свого часу на планування дня або тижня, то ти будеш розуміти, куди рухатись і з якою швидкістю.

интервью ирины хоменко

 • Як ви розставляєте пріоритети в розподілі часу?

Найперше, дрібню ті питання, які найменше хочу робити і починаю завжди день саме з них. Як кажуть: “з’їж с початку найбільшу і найбридкішу жабу, а далі насолоджуйся своїм днем!”

 • Ви делегуєте завдання або любите все вирішувати самостійно?

Я завжди керуюсь принципом: “хочеш зробити щось добре — зроби це сам”. Але якщо абсолютно все робити самому, то і 128 годин на добу буде замало, тому я вчусь делегувати повноваження.

 • У вас є власні ритуали впродовж тижня, які ви ніколи не порушуєте?

Я вчусь любити себе, тому хочу, щоб моє тіл обуло максимально здоровим. Кожного ранку натщесердце я роблю дихальні діафрагмальні вправи/вакуум, потім пью воду з медом і обов’язково снідаю кашою. А ввечері намагаюсь займатись йогою та медитувати. Чому намагаюсь, бо іноді повертаюсь додому о першій чи другій годині ночі, тож планую перенести ці вправи на ранок. Ранок — магічна пора, тож, чим раніше встаєш, тим більше встигаєш.

мамахохотала хоменко фото

 • Що або хто заряджає вас на роботу, і звідки берете сили для нових проектів?

Моя підтримка та стимул — це моя сім’я. Хочу,щоб вони завжди були щасливі, здорові та показати їм весь світ, і не тільки.

 • Як ви боретеся з рутиною в роботі і настроюєтеся на робочий лад?

Якщо все дуже монотонно, то уявіть, що виграєте в гру і урізноманітніть свою роботу. Або просто запасіться терпінням.

ирина хоменко сын

 • Як ви реагуєте на ситуацію, коли в роботі щось іде не за планом? Що можете порадити тим, хто постійно з таким стикається?

В моїй роботі дуже часто щось йде не так, як заплановано. Тож імпровізуйте, вчіться зі своїх та інших помилок і отримуйте від всього, що з вами, відбувається, кайф.

 • Які поради ви можете дати жінкам, які хочуть успішно поєднувати материнство і роботу?

Дівчата! Ми ж з вами керуємо цим світом! Не вигадуйте собі перепон та бар’єрів, народжуйте дітей — з ними з’являються надздібності. Якщо є бажання, то все обов’язково буде! І пам’ятайте, бути мамою набагато крутіше, ніж бути супер героєм!

ирина хоменко интервью

Діліться своїми лайфхаками у коментарях. Також сьогодні у всіх на устах День журналіста 2019

Фото: особисті архіви Ірини Хоменко

Let’s block ads! (Why?)