Почему Притуле будет завидовать Олег Винник?

22

Команда "Вар'ят" с каждым годом расширяет географию своих туров и они уже имеют немаленькую зарубежную аудиторию.


Сергей поделился эмоциями от поездки и дальнейшими планами:

Цього року у нас розширилась географія. Окрім Мурсії, Парижу та шести міст США були ще Лондон і Дублін. Люди усюди сприймають добре, на оплески не скупляться, сміються щиро. Наступного року хочемо проїхатись по заходу Канади: Едмонтон, Реджайна, Саскатун тощо. Ну і, сподіваюсь, нарешті з’являться серйозні пропозиції з Італії та Польщі. Бо нас туди вже роками кличуть. 

Но именно во время тура по городам Украины, на Херсонщине, состоялся юбилейный — 100-й сотый концерт за год! Также, в 2018 году, Первое украиноязычное юмор-шоу отпраздновало 8-летие.

На концерті у Львові мені вперше в житті подарували сто з лишнім троянд. Я мало з глузду не з’їхав. Це величезний букет і дуже важкий, я навіть сфоткався з ним і виставив у Facebook. Бо не мав ще такого букета. Я дуже-дуже люблю квіти. І десь, видно, та добра жінка про це дізналася. Скоро-скоро Винник буде мені заздрити! Почалося! 

Притула фото

Кстати, недавно Сергей Притула впервые снялся в кино "Секс и ничего личного". Шоумен рассказал о своей первой роли в полнометражном фильме — "Секс и ничего личного": Сергей Притула рассказал о первом опыте в украинском кино.

Источник фото: пресс-служба 

Let’s block ads! (Why?)