Німеччина планує прийняти закон проти російських олігархів, — Der Spiegel

0

Федеральний уряд Німеччини хоче зайняти жорсткішу позицію , коли йдеться про застосування санкцій проти росії . Зокрема, увага приділяється таким активам, як супер-яхти, приватні літаки та нерухомість, що належить російським олігархам. Згідно зі звітом «Цільової групи із впровадження санкцій» Федерального міністерства економіки та Федерального міністерства фінансів, для цього має бути прийнятий окремий закон.


Німеччина планує прийняти закон проти російських олігархів, — Der Spiegel

Про це пише Der Spiegel.

Згідно з повідомленням, оперативна група, очолювана старшим прокурором Берліна Ніною Том і колишнім комісаром секретної служби федерального уряду Йоханнесом Гайсманом, виявила «ряд слабких місць» у виконанні санкцій на сьогодні. «Центральна проблема» полягає в тому, що наразі немає окремої законодавчої бази для відстеження активів під санкції.

Обмін даними між залученими органами влади також «потребує покращення». Особливо проблематичними є випадки, коли приховуються справжні власники активів. «Спеціальні дозволи на втручання» є бажаними для забезпечення дотримання санкцій. Таким чином, метою є «Закон про застосування санкцій».

Цільова група досягла початкового успіху, просто об’єднавши всі відповідні органи влади. У своїй роботі на сьогодні оперативна група виявила, що в окремих випадках «відсутня ясність щодо повноважень та відповідальності, пов’язаних із застосуванням санкцій».

росія почала своє вторгнення в Україну у квітні 2014 з Донецької та Луганської областей з Кримом, 24 лютого 2022 воно стало повномасштабним.

Источник: newsyou.info