Джаред Лето захопив фанатів оголеним торсом

0

Джаред Лето захопив фанатів оголеним торсом


Легендарний американський музикант і актор Джаред Лето поділився гарячим постом у соціальній мережі. Він показав свій оголений торс і звернувся до шанувальників.

Відповідний пост Джаред Лето розмістив на своїй сторінці в Instagram.

«Вітаємо з 9-м днем народження Love Lust Faith + Dreams цей альбом став для нас великим поворотним моментом у творчому плані і підштовхнув MARS на нову і захоплюючу територію. Шеннон і я дуже пишаємося LLFD, і ми до сих пір граємо багато з цих пісень в турах. Велика пісня — могутній подарунок. Щось, що змінює тебе. І назавжди стане частиною тебе. Яка твоя улюблена пісня з альбому?», — підписав пост популярний актор.

 

 

Всім добре відомо, що 50-річний актор відмінно виглядає в своєму віці. Він продовжує підкорювати світ кіно і музики, радуючи сотні мільйонів фанатів по всьому світу. Люди не змогли пройти повз такого поста і почали писати свої відгуки.

Джаред Лето захопив фанатів оголеним торсом

«Я закоханий в цей альбом! Дякую Джаред… дякую@shannonleto… і з Днем Народження #LoveLustFaithDreams», «@jaredletoс днем народження #lovelustfaithdreams ! Дійсно шедевр», «морбіус», «@jaredletoлюблю весь альбом, великі побажання цій прекрасній пісні», «@jaredletoв пекло і назад в рай Ангел або диявол @aloha_dfлюблю тебе», «Однозначно ‘народження’! Але, звичайно ж, я люблю їх усіх», «вітаємо чудовий і красивий альбом з 9-річчям», «в повітрі! і місто ангелів», — пишуть відгуки багатомільйонні фанати легендарного артиста.

Источник: newsyou.info