MELOVIN зізнався, які у нього стосунки з Лізою Русиною

2

MELOVIN зізнався, які у нього стосунки з Лізою Русиною


Артист відверто відповів, чи вільне зараз його серце.

З початком повномасштабної війни РФ проти українського народу MELOVIN виїхав з Києва. Зараз артист оселився у Львові, у квартирі подруги. Перед цим він певний час жив у інших друзів, а також в оселі батьків свого менеджера. Та фанати засипають співака питаннями, що відбувається в його особистому житті, зокрема, чи досі він зустрічається із танцівницею Лізою Русіною.

“Звісно, вони питають, пишуть, створюють якісь акаунти, щоб перемивати кісточки. Я кажу: “Боже, друзі, якщо ви такий акаунт робите, просто закрийте його, щоб не читали мої друзі, це маячня!” Якщо у вас фантазія розгулялась – та будь-ласка, пишіть, обговорюйте, це якраз по моїй справі. А так – ну що? Ліза знаходиться там, я тут, переписуємося, спілкуємося. Ну а що може бути далі? Поки нічого неясно”, — прокоментував MELOVIN в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях”.

Нові стосунки, каже артист, у нього поки також не з’явилися. Та попри вкрай важку ситуацію у країні, MELOVIN закликає всіх продовжувати жити та дбати про себе.

Читайте також: MELOVIN признался, что 6 лет встречался парнем

“Треба просто вірити, творити, жити. Бо кожен агресор у кожній війні намагається вибити тебе з колії, щоб ти втратив самого себе. Тому, друзі, продовжуйте фарбувати волосся, чистити зуби, готувати собі смачну їжу, накривайте на стіл так красиво, як ніколи. Робіть все для того, щоб бути щасливішими в цю секунду, в цю хвилину. Так, іде війна, жахливі кадри, історії від людей, які перебувають там. Але не варто впадати у відчай, давайте собі можливість видихнути. Прочитали новини, закрили і пішли приготували своїй коханій людині вечерю. Сіли, поїли, позаймалися коханням, підняли одне одному настрій, посміялися. Навіть коли дуже боляче всередині. Бо саме ваше ментальне здоров’я допоможе Україні в майбутньому”, — рекомендує артист.

Источник: showdream.org