Замість того, щоб вибачитися: Ксенія Мішина звинуватила “Дизель Шоу” у цькуванні та сексизмі

0

Замість того, щоб вибачитися: Ксенія Мішина звинуватила “Дизель Шоу” у цькуванні та сексизмі


Тиждень тому Ксенія Мішина порівняла “Дизель Шоу” з рашистами, а продюсер проєкту назвав її “бл*дункою та політичною хвойдою”. Однак згодом перепросив і зажадав вибачень у відповідь. Вибачатися акторка не стала, а натомість заговорила про булінг і сексизм.

Керівник “Дизель Шоу” Олексій Бланар видалив зі свого фейсбуку їдкий пост про Ксенію Мішину, вибачився за образливі висловлювання та спихнув усе на емоції. Ба більше, він сподівався на “вибачення від пані Мішиної”, але не дочекався.

Як Ксенія Мішина ще більше “наїхала” на “Дизель Шоу”

Якщо спочатку акторка не хотіла “розводити срачі” через заяви “Дизель Шоу”, то після розкаяння Бланаря точно вирішила, що не мовчатиме. Усе тому, що прагне викорінити “руйнівні установки, які вказують на зневажливе місце жінки”.

Ми більше не маємо морального права своїм мовчанням давати життя таким речам, як булінг, психологічне насильство, цькування та сексизм. Це тільки на перший погляд здається незначним. Бо ну подумаєш – написали гидоту в соцмережах, папір все стерпить. Ні!
– емоційно відреагувала Ксенія Мішина.

Вона просить усіх свої фоловерів не ковтати образи, а сміливо відстоювати свою честь, репутацію та здоровий емоційний стан.

“Годі мовчати, соромитися й боятися. Ми повинні створити стільки прецедентів до відповідальності, щоб нікому й на думку не спало, що можна отак безкарно зайти на вашу територію, лишити купу свого негативного “висеру” там і знову ж таки безкарно відійти”, – закликала акторка.

Як закрутився скандал з Мішиною та “Дизель Шоу”

    Зірка підтримала свого друга-режисера Миколу Федосенкова, якому “Дизель Студіо” не доплатили кілька десятків тисяч гривень, і порівняла гумористів з рашистами: “Такі вчинки “Дизель Студіо” напевно через букву Z у логотипі?” Керівник проєкту Олексій Бланар у відповідь сказав: “Завжди знав, що Мішина – бл*дунка, але у якості політичної хвойди бачу її вперше”. Після цих слів акторка зізналася, що “Дизель Студіо” вже втретє порушує її особисті кордони – вперше після перемоги на “Танцях з зірками”, потім через “Холостячку”, а тепер за публічну підтримку друга. “Це все дуже бридко та брудно, але добре, що вони показали своє справжнє обличчя”, – писала Мішина.

Источник: newsyou.info