Сергій Бабкін випустив кліп про війну в Україні

4

Сергій Бабкін випустив кліп про війну в Україні


Прибуток від пісні артист передасть дитячій лікарні у Харкові.

Український співак Сергій Бабкін, який після повномасштабного вторгнення Росії переробив хіт “Я солдат” у гімн українських воїнів, написав нову композицію “Далі ми самі” про війну в Україні та випустив кліп на неї.

За словами артиста, він ніколи не думав, що напише таку пісню, і вона завжди нагадуватиме йому про сьогоднішні дні, про те, що всім українцям довелося пережити.

“Не цією піснею я хотів розпочинати свій творчий 2022. Але довелося розпочати рік з неї. Ніколи не думав, що такий твір може з’явитися у моєму доробку. Як і всі ми, українці, не так уявляв свою весну. Але творчість і мистецтво ніколи не зупиняються, як би боляче не було, як би не було складно. Воно є, воно існує незалежно від обставин. Воно резонує, плаче та кричить. Все відчуває та все чує”, – прокоментував Сергій Бабкін

Артист сподівається, що Україна скоро переможе і пісня про війну буде одна в його репертуарі.

“Дуже сподіваюся, що така пісня в мене буде одна, і я не встигну написати чогось подібного. Бо незабаром усе закінчиться — буде наша перемога і настане мир. Наша країна почне розквітати! Не наново, а вийде на новий рівень, на нову висоту свого польоту. Набуде неймовірної сили духу, згуртованості, любові. Кожне життя матиме сенс!” – сподівається Сергій Бабкін

Читайте також: Melovin представив кліп на нову пісню “Не зволікай”

За словами співака, прибуток від запису пісні та монетизації на ютубі він надішле Харківській обласній дитячій лікарні №1.

Источник: showdream.org