Тарас Тополя розповів, куди виїхала його дружина з трьома дітьми під час війни

0

Тарас Тополя розповів, куди виїхала його дружина з трьома дітьми під час війни


Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, який з початком повномасштабного вторгнення РФ до України пішов до тероборони, розповів про свою родину.

Так, у програмі «ЖВЛ» Тарас Тополя поділився, де наразі перебувають його дружина, співачка Alyosha, вона ж Олена Тополя з трьома їхніми малолітніми дітьми. За словами Тараса, за декілька тижнів після початку війни його родина виїхала до Америки. Там живуть мама і вітчим соліста «Антитіл»:

«На щастя, у них там все добре. Вони разом. Вони під опікою моєї мами, мого вітчима, а також до тітки моєї їздили в гості. Вони пішли там в школу. В американський дитячий садочок. Пішли в музичну школу, вчаться грати на музичних інструментах. На барабані, на бас-гітарі. Американська громада цього містечка, в якому вони живуть, дала підтримку. Музична школа дає змогу Олені там робити репетиції, співати. І це все на особистому рівні, це не програми якісь», — розповів Тополя.

Виконавець поділився, що його дружина теж не сидить, склавши руки. По-перше, вона взяла на себе повну відповідальність за їхніх трьох дітей – 9-річного Романа, 6-річного Марка та доньку Марію, якій у серпні виповниться два роки.

«Їй дуже допомагає моя мама і мій вітчим. І поміж цим вона літає, вже близько 10 концертів благодійних вона дала у США на підтримку ЗСУ», — додав Тополя.

Источник: newsyou.info