Оля Полякова відверто розповіла, як війна змінила її родину

1

Оля Полякова відверто розповіла, як війна змінила її родину


Співачка, тренерка “Голосу країни-12” Оля Полякова днями повернулась додому в Україну з-за кордону й розповіла про те, як повномасштабна війна вплинула на її родину.

Як поділилася артистка в ефірі “Сніданку з 1+1”, після повернення додому вона стала спокійнішою, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

Приїхавши в Україну разом з молодшою донькою, співачка помітила певні зміни у домашньому побуті. Наприклад, відтепер у чоловіка в спальні поруч з халатом висить автомат.

“Я заходжу до Вадіка в кімнату і бачу – висить домашній халат, рушник і на ньому великий автомат. Питаю, чого це у тебе в спальні автомат, а він каже: “А де він має бути?”. Мій чоловік перебуває у теробороні, у нього є бронежилет, зброя. І коли він забирав мене, також був зі зброєю. Це наша нова реальність”, – розповіла Полякова.

Окрім того, співачка поділилась тим, як її діти змінились після повномасштабного вторгнення, першою чергою молодша донька Полякової – Аліса. Зараз мама називає доньку неймовірною патріоткою, говорить, що та співає повстанські пісні на пляжі, а засинає, вкриваючись прапором України. Також 10-річна дівчинка перейшла у спілкуванні на українську мову.

“Аліса перейшла без проблем на українську мову. Це дуже круто, бо перед цим я не могла змусити її говорити українською. Я навіть про це написала пост: не знаю, кого вони там “денацифікують”, але те, що вони українізують наших дітей і нас – це 100%”, – прокоментувала Полякова.

Источник: newsyou.info