США готові озброювати Україну роками — Пентагон

0

США готові озброювати Україну роками — Пентагон


Фото: t.me/ermaka2022

Американські вертольоти Мі-17 готуються до відправки в Україну

Вашингтон та його партнери по НАТО мають намір розвивати оборонний потенціал України у наступні 5, 10 і 20 років, якщо знадобиться.

Україна як суверенна держава збережеться, і матиме свою армію, яку необхідно озброїти. США вирішують це питання. З такою заявою виступила перший заступник глави Пентагону Кетлін Хікс на саміті Defense One Tech у понеділок, 13 червня.

«Розглядаючи більш довгострокову перспективу, ми, гадаю, можемо сьогодні запевнити себе в тому, що країна під назвою «Україна» збережеться, що це буде суверенна країна і що ця країна матиме збройні сили, які повинні її захищати. Тому, дивлячись вперед, ми вирішуємо, які засоби знадобляться українцям для самооборони у довгостроковій перспективі», — сказала вона.

За словами Хікс, США мають намір разом із партнерами по НАТО розвивати оборонний потенціал України у наступні 5, 10 і 20 років, якщо знадобиться. При цьому Вашингтон вирішує два питання: яке озброєння передати Києву та яка підготовка знадобиться українським військовим.

«Хороша новина полягає в тому, що США активно взаємодіяли зі Збройними силами України протягом довгого часу», — зазначила заступник міністра.

Источник: newsyou.info