Ксенія Мішина прокоментувала конфлікт із керівниками Дизель шоу

5

Ксенія Мішина прокоментувала конфлікт із керівниками Дизель шоу


Актриса Ксенія Мішина в інтерв’ю блогерці та журналістці Аліні Доротюк прокоментувала скандал із керівниками Дизель шоу та відповіла, чи писав їй особисто Крутоголов чи Бланар.

Нещодавно Дизель Студіо потрапили у скандал із невиплатою зарплат співробітникам. Про це повідомив Микола Федосенков, який був реквізитором, а потім обіймав посаду контентмейкера ТікТок Дізель. Мішина підтримала Федосенкова і написала у Stories: «Такі вчинки Дизель Студіо через букву Z у логотипі?».

«До мене ніхто не звертався. Тільки у Facebook облили г*вном. Я захищала свого друга, якого вже давно знаю. Це взагалі зрада так ставитися до своїх людей, а особливо до людей, які на тебе працювали. Так не можна. Хтось на фронті, а хтось воює із жінками. Ми справді працюємо в одному холдингу. То був шок для всіх. Бланар уже давно відчуває до мене якусь неспокійність, починаючи з Танців з зірками, потім Холостячка з високими рейтингами. Але їм тоді закрили рота. Поки біля керма культурних проєктів такі люди, нічого хорошого не буде в нашій країні. Бланар просив вибачення перед якоюсь жінкою, мого імені там не було. Моє ім’я було, коли я мала просити вибачення перед ним та його командою. Мені ніхто не зателефонував і не написав. Нехай виплачують борги та просять вибачення. А де Колі взяти гроші? У такі часи: нема де заробити й всі живуть на свої фінансові „подушки“. Що здохнути з голоду? Відкриваються такі люди. Вони переходять на особистості, булінг, соціальна проблема, емоційне насильство», — зазначила Мішина.

Редактор: Оксана Ткаченко

Источник: newsyou.info