Презентація "Пам’ятника, що рухається" у Миколаєві: коли та де відбудеться відкриття скульптури (ФОТО)

27

Через декілька днів у Миколаєві відбудеться урочисте відкриття скульптури “Середній шлях”, яка входить до переліку “Пам’ятників, що рухаються”. Які особливості нового постаменту, коли відбудеться презентація та як виглядає скульптура — дізнайтесь далі!


Днями інсталяцію “Middle Way/Середній шлях”, що виконана румунським митцем Богданом Рацом в рамках реалізації міжнародного мистецького проекту “Moving Monuments/Пам’ятники, що рухаються, демонтували на бульварі Тараса Шевченка в Києві, де арт-об’єкт встановили у вересні 2018. Скульптура вже їде до Миколаєва.

4,7
5
1

Відомо, що урочисте відкриття відбудеться 20 серпня 2019 року, об 11:00 за адресою Варварівський узвіз, 5-А.

Захід відбудеться у присутності Надзвичайного і Повноважного Посла Румунії в Україні пана Крістіан-Леон Цуркану, консула Румунії в Одесі Тіберіу Шарпе, міського голови міста Миколаєва, пана Олександра Сєнкевича.

Скульптура “Middle Way/Середній шлях” символізує дружбу і спілкування. Вона постійно мандрує в різних дипломатичних і культурних контекстах, та була розташована на центральних громадських просторах по різних містах Європи. В 2014 році — біля Сент Джордж Холлу у м. Ліверпуль, Великобританія. В 2016 році — на Площі Замку в м. Бая-Маре, Румунія. В 2017 році — в м. Кашкайш, Португалія. В 2018 році — перед Будинком Музики в Порту, Португалія, та у Києві, Україна.

памятник в Николаеве

Програма “Пам’ятники, що рухаються”, що була заснована фондом Nasui Collection & Gallery в 2014 році, має за мету виробництво, презентацію і виставлення творів мистецтва великих розмірів на сучасних престижних майданчиках по всьому світу.

Читать также
Как спланировать поездку в Тоскану — незабываемый отдых в самом сердце Италии

Фото: прес-служба

Let’s block ads! (Why?)