Позитив розказав що робить Потап за кордоном

4

Позитив розказав що робить Потап за кордоном


Український репер Позитив активно допомагає дітям та переселенцям на території України. Водночас його колега та друг Потап покинув країну ще до початку повномасштабної війни та не забуває про рідну країну.

У новому інтерв’ю Олексій Загородній (справжнє ім‘я репера) зізнався, що підтримує спілкування з Потапом. Проте той дуже зайнятий, тому вони стараються спілкуватись лише щодо важливих справ. Також Позитив зізнався, що той активно допомагає Україні.

«Він дуже зайнятий. Я знаю, що він дуже багато робить там, намагається якось допомагати. Я не можу сказати, де він, але багато хто і так знає. Я з ним списуюсь періодично, але він завжди якийсь вимотаний. Я думаю, що йому зараз потрібно думати про компанію, тому що його компанія разом з Іриною Горовою — це 60 людей, які досі отримують заробітну плату, вони досі працюють. Ми на зв’язку, але я намагаюся писати йому лише стосовно справ», — сказав музикант.

Також репер закликав не критикувати артистів, які у час війни перебувають за кордоном. Адже потрібніше об’єднуватись, адже і за межами країни вони роблять хороші справи.

«Зараз час об’єднуватися. Багато людей так зверху дивляться: „А, ну ти там сидиш, так сиди“. Не треба цькувати. Ви ж бачите, що всі, навіть ті, хто за кордоном, вони включилися й допомагають. Я скажу, що дуже багато артистів з волонтерами працюють й допомагають і фінансово, і зв’язками звідусіль. Ми бачимо, що зараз їздять і спонукають людей, нагадують про Україну, про те, що у нас війна. Зірки роблять зараз ці благодійні тури. Вони молодці. Нехай зроблять там, у нас тут все теж нормально. Що, всім треба приїхати й тут бути? Нехай це роблять у всьому світі», — сказав Олексій.

Источник: newsyou.info