Огнєвіч розповіла про колег, які виїхали за кордон

1

Огнєвіч розповіла про колег, які виїхали за кордон


Українська співачка Злата Огнєвіч стала однією з небагатьох українських артистів, які залишились у час війни в Україні. Зірка лише декілька разів виїжджала за кордон задля концертів.

Нещодавно артистка висловилась про артистів, які покинули країну та були за кордоном у час війни. Сама ж Злата розповіла, що не покидала Україну, бо це її дім.

“Я підколола тих артистів, які були за кордоном і тільки зараз вирішили повернутися. Я також була за кордоном. Мій дім в Україні, я зараз хочу бути тут, так розділяти ці темні часи зі своїм народом. Я не можу звідси поїхати. І у ці темні часи хочу бути зі своїм народом. . Моє місце, коріння та серце тут. Ми ризикуємо, але і бійці ризикують. Наші бійці не бояться, і я не хочу боятися. А що лише артистам страшно? Страшно мамам, що виїхали. Але підколоти, то святе. Ну як без сарказму”, — сказала Огнєвіч.

Проте зірка не називала імен колег, про яких говорила. Інтерв’юер Слава Дьомін запитав чи не мала вона на увазі Монатіка, Олі Полякової, Тіни Кароль, Наді Дорофеєвої. Однак зірка відповіла так: “Не треба приписувати мені того, що в сторіз не було. Я не називала конкретних імен і не хочу, щоб на вибіркових артистів спускали собак. Багато артистів різних ешелонів і таке інше були за кордоном, і вони там перебувають і навіть ще не повертались”.

Огнєвіч розповіла про колег, які виїхали за кордон

Источник: newsyou.info