Ціни на нафту знизилися після дводенного зростання

5

Ціни на нафту знизилися після дводенного зростання


Фото: Getty Images

Вартість нафти впала після двох днів зростання

Ф’ючерси на нафту марки Brent подешевшали до $96,23 за барель після зростання вартості протягом двох днів.

Ціни на нафту у п’ятницю, 19 серпня, знизилися після дводенного зростання. Про це повідомляє Reuters.

Ф’ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 0,4%, до 96,23 доларів за барель після зростання на 3,1% у четвер, 18 серпня. Американська нафта марки WTI торгувалася по 90,29 долара за барель, знизившись на 0,2% після зростання на 2,7% на попередній сесії.

Щотижневі дані зі США зміцнили оптимізм щодо поліпшення попиту на пальне в найближчій перспективі, побоювання щодо рецесії і можливе збільшення видобутку Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК), ймовірно, обмежать потенціал зростання цін на нафту.

Запаси сирої нафти в США різко скоротилися, оскільки країна експортувала рекордні 5 млн барелів нафти на день за останній тиждень, а нафтові компанії зіткнулися з високим попитом з боку європейських країн, які прагнуть замінити нафту з Росії.

Зростання виробництва палива в США може частково компенсувати зниження експорту нафтопродуктів із Китаю цього року, оскільки Пекін надає пріоритет місцевому ринку для стримування внутрішньої інфляції.

Новий генеральний секретар Організації країн-експортерів нафти Хайтам Аль-Гайс заявив, що у високих цінах на енергоносії винні політики, законодавці та недостатні інвестиції у нафтогазовий сектор, а не його група.

ОПЕК+ разом із такими союзниками, як Росія має зустрітися 5 вересня, щоб відрегулювати видобуток. За словами Аль Гайса, ОПЕК прагне того, щоб Росія залишалася частиною операції з видобутку нафти ОПЕК+ після 2022 року.

Рекордний експорт сирої нафти зі США, відновлення видобутку в Лівії та стійкий експорт із Росії та Ірану послабили глобальну нестачу постачань напередодні пікового обслуговування НПЗ.

Источник: newsyou.info