"Пьешь пиво? Ты не леди!": Ольга Фреймут назвала 5 пунктов, которые выдают в девушке пацанку

34

Ну признайтесь, вы сильно ждали новый сезон проекта настоящих душевных перевоплощений, в котором мало поменяться внешне — нужно изменить себя изнутри? Новый сезон “Від пацанки до панянки” будет настоящим испытанием для отчаянных пацанок, ведь менять их манеры будет одна из самых изысканных женщин Украины — Ольга Фреймут.  


451

Ольга Фреймут недавно назвала 8 пунктов, свидетельствующих о том, что девушка может считать себя “панянкой”. Также новый директор Школы Леди поделилась с поклонниками своими выводами, что для нее значит “пацанка”. 

Ольга Фреймут

Признак 1. Визуальное сходство с мужчинами.

Ви дуже схожі на чоловіка, і все для цього робите: жести, манери… У вас не депільовані ноги й навіть вуса. Ви постійно скручені, а замість того, щоб усміхатися – регочете. Також не контролюєте себе у словах, вам постійно хочеться щось відригнути, сплюнути. Якщо подивитись у вашу кишеню, то там обов’язково буде десять копійок, обгортка від цукерки і запальничка. А за вушком у вас не волоссячко, а жуйка.

Признак 2. Вы отдаете предпочтение драке

Якщо за сусіднім столиком хтось голосно пережовує їжу, ви мовчки встаєте і безцеремонно даєте стусана цій людині. Якщо хтось ображає ваших рідних, ви також готові битися мало не до смерті. Я знаю, що кажу, – серед моїх вихованок є така учениця, яка пишається тим, що всіх лупить, і в її колекції не ляльки Барбі, а гіпси.

Ольга Фреймут

Признак 3. Хирург – ваш любимый врач.

Якщо ви помітили, що надаєте перевагу лікарю-хірургу і тому, хто загоює рани, а не ходите до гінеколога, офтальмолога, стоматолога чи психолога – то ви точно пацанка! 

Признак 4. Любовь к пиву.

Навіть на формальній вечері ви замовляєте пиво. А офіціанта ви кличете не “прошу, пане”, а так “ей, пффффф, йди сюди”.

Признак 5. Ваш ребенок вас стесняется.

Ваше дитя не хоче, щоб ви ходили на дитячі свята, на батьківські збори чи взагалі на якісь колективні збори, де його чи її друзі. Дитина хоче вас перевдягнути, адже у спортивному костюмі ви ходите не лише у спортзал, а й до церкви, і до свекрухи на обід.

Возможно, вам будет интересно: Роза Аль-Намри вывела в свет сестер-красавиц.

Let’s block ads! (Why?)