Международный день без мяса: 2 истории украинских телезвезд, отказавшихся от мяса (ЭКСКЛЮЗИВ)

13

Есть мясо или не есть — личный выбор каждого. Существует много научных исследований, доказывающих пользу отказа, но окончательное решение все равно за каждым отдельным человеком.


4,7
5
1

Специально к Международному дню без мяса две украинские телеведущие поделились с нами своими откровениями в контексте данной темы. С удовольствием делимся с вами эксклюзивом.

отказ от мяса польза

История Кати Павлюченко

Ведущая проекта Нового канала "Таємний агент" Катя Павлюченко предпочитает не говорить публично о своем решении, но для ХОЧУ сделала исключение.

катя павлюченко вегетарианка

Как оказалось, Катя Павлюченко не ест мяса с 13 лет.

 

Катя Павлюченкотелеведущая

Ви знаєте, я не дуже люблю розповідати, що не їм м'ясо. Особисто мені, як, до речі, і більшості м'ясоїдів, смішно коли вегетаріанці та вегани на кожному кроці про це балакають. Озвучуючи свою гастрономічну позицію раніше, ніж встигли назвати ім'я. Але для вас зроблю виключення. Відмовитись від м'яса я вирішила випадково. Сходила з мамою на ринок. Там кремезні м’ясники розробляли величезні гори тварин. Вони були замурзані кривавими плямами, з величезними сокирами і безжальним поглядом на туші, які подрібнюють на дрібні шматки. Моя незріла 13-річна психіка не змогла переварити таку картину. Вирішила більше ніколи не їсти м’ясо. Як відрізало. Неправильна відмова, без належної заміни продукту, мені за кілька років таки вилізла боком. Але я не поступилась принципам. Вилікувалась і продовжила ігнорувати цей продукт. Звісно, заборонити чоловіку їсти мясо я не можу та навіть не намагалась. Цемає бути свідомий вибір, а не примус. З дітьми аналогічна картина — підростуть, подорослішають і самі зможуть обрати що їм їсти, а що ні. Але вдома особисто я м`ясо не готую. Лише рибу.

История Валентины Хамайко

Ведущая программы "Сніданок. Вихідний" на 1+1 Валентина Хамайко имеет свою историю отношений с мясом.

валентина хамайко фото

Она качественно сократила потребление мяса, сделав ставку в рационе на другие полезные продукты.

 

Валентина Хамайкотелеведущая

Я відмовилась від м’яса під час третьої вагітності через сильний токсикоз, мене нудило від м’ясних страв. Натомість їла багато овочів, бобових та водоростей, зокрема морську капусту, яку дуже люблю. Пам’ятаю, що чекала народження дитини, аби нарешті поїсти "нормальної" їжі, але після пологів бажання скуштувати м’ясо так і не з’явилось. Потім ще протягом трьох років я його не споживала взагалі. Перед четвертою вагітністю знову відчула потребу організму в м’ясі й частково повернула його в раціон. Зараз я споживаю м’ясні страви лише у зимовий період і не більше одного разу на тиждень. Для мене головне правило – відчувати та прислуховуватися до свого організму, він завжди підкаже, що нам потрібно. А також раджу послухати поради експерта "Сніданку з 1+1", лікаря-дієтолога Наталії Самойленко, яка в рамках челенджу #РуйнівникиМлинців розповіла, як без шкоди для здоров’я обмежити споживання м’яса.

А какие у вас отношения с мясом?

Фото: пресс-служба, pixabay.com

Let’s block ads! (Why?)