Кристина Соловий презентует клип на песню "Стежечка", которая стала саундтреком фильма "Крути 1918"(ВИДЕО)

20

Пригадую, як колись захоплювалась саундтреком Святослава Вакарчука до к/ф "Украдене щастя", за мотивами драми Івана Франка. Тоді в мені й зародилась мрія написати свій саундтрек. 


Символично, что премьера клипа состоялась в День 100-летия соборности Украины.

Пісню "Стежечка" я написала на текст улюбленого Івана Франка – видатного поборника української соборності, – додає Христина Соловій. – Пісня написана більше п’яти років тому, а текст – у минулому столітті. Це трепетно і хвилююче, що у День соборності України вони зійшлись в одному часопросторі і стали супроводом фільму "Крути 1918". 

Фильм "Круты 1918" — исторический экшн, посвященный бою на станции Круты зимой 1918 года. Тогда четыре сотни юношей стали против четырёхтысячных хорошо вооруженного войска большевиков. Вот что по этому поводу говорит продюсер фильма "Крути 1918":

 Коли ми думали над музичною концепцією стрічки, зрозуміли, що в чоловічій історії нам вкрай необхідний жіночий голос, який би посилив драматургію. І перша, хто спав на думку – це Христина Соловій, душа сучасної української пісні. Ми, творці фільму, радіємо, що в нас вийшла така плідна співпраця. 

Кроме песни "Стежечка", к фильму "Крути 1918" также вошла известная композиция группы "Океан Эльзы", в исполнении Кристины Соловий. Фильм выходит в украинский кинопрокат 7 февраля. А сегодня мы предлагаем вам оценить клип "Стежечка"!

Let’s block ads! (Why?)