Стало известно имя третьего тренера проекта "Голос. Діти-5"

14

Одним из троих тренеров “Голос. Діти-5”, которые будут помогать в становлении талантов, стала Джамала. Победительница “Евровидения-2016” сообщила об этом в эфире “Голосу країни”.


Вот что о старте нового шоу рассказала Джамала:

Нарешті можу розказати вам, що стану тренером в новому сезоні @golos.dity!  Незважаючи на зовнішню схожість “Голосу країни” та “Голос. Діти”, я сприймаю їх як абсолютно різні проекти. ⠀ Наприклад, в “Голос. Діти” не важливі багато які професійні аспекти, що дуже впливають на вибір у дорослому. Для діток ми будемо здебільше вчителями та наставниками, ми будемо передавати їм наші знання і вміння, щоби до фіналу шоу вони постали перед публікою дорослішими і зміцнівшими як вокалісти. Багатьом заважає хвилювання, і тренерам цей стан також передається. Тому ми хочемо надати їм максимальну підтримку. 

Отметим, что кроме Джамалы, кресла судей займут DZIDZIO и группа “Время и Стекло“, которые были тренерами в прошлых сезонах. 

Напомним, победительницей “Голос. Діти 4” стала участница команды Дмитрия Монатика Данелия Тулешева из Казахстана. Девочка получила звание победительницы проекта, а также поездку на двоих в Disneyland Paris и трехмесячную ротацию на одной из радиостанций Украины.

Фото: Инстаграм “Голос країни. Діти”

Let’s block ads! (Why?)