Григорій Решетнік обурився через російськомовний контент в Україні

6

Григорій Решетнік обурився через російськомовний контент в Україні


Популярний телеведучий Григорій Решетнік відмінно володіє українською мовою. До війни чоловік постійно був ведучим у різних проєктах. Найчастіше його можна було побачити в реаліті-шоу “Холостяк” та “Холостячка”.

Нещодавно Григорій Решетнік висловив обурення щодо російськомовного контенту в Україні. Подробицями він поділився в соцмережі Instagram.

Телеведучий опублікував новий допис, в якому висловив свою думку. За словами Григорія Решетніка, українці повинні відмовитись від усього російського. Також чоловік впевнений, що саме зараз потрібно вчити рідну мову.

Телеведучий дуже обурюється, адже, навіть, попри війну в Україні діє російськомовний контент. Чоловік досі не розуміє, чому люди не можуть відмовитись від мови країни-агресора.

На думку Григорія Решетніка, телебачення в Україні повинно складатись лише з українського контенту. А ще ведучий “Холостяка” додав, що мова має величезне значення для народу.

 

 

Зі словами чоловіка погодилась велика кількість юзерів. Вони підтримали телеведучого та заявили, що російськомовного контенту взагалі не повинно бути в Україні.

Источник: newsyou.info