“На голову не налазить, скільки буде роботи”: Сергей Притула – о вызовах украинцам после войны

2

Основатель Благотворительного фонда и ведущий проектов Нового канала поделился мыслями о задачах и проблемах, которые могут возникнуть в стране после нашей победы

"На голову не налазить, скільки буде роботи": Сергей Притула - о вызовах украинцам после войны


tochka.net автор поделиться: Вчера, 17:35 Шоу-бизнес

"На голову не налазить, скільки буде роботи": Сергей Притула - о вызовах украинцам после войны

Сергей Притула © Пресс-служба Нового канала

Как бы ни было сложно сейчас, украинцы верят в победу нашей страны и налаживании жизни в ближайшее время. ВСУ сражаются на фронте, гражданские донатят и делают все возможное в тылу. Но нужно понимать, что после окончания войны легко станет не сразу. Об этом размышляет волонтер и ведущий проектов Нового канала Сергей Притула.

Найбільшим викликом для нас буде зберегти ту єдність суспільства, яку ми маємо зараз. Інші виклики лежать у системі відбудови української держави в повоєнний період. Ми аналізуємо досвід балканських країн та Грузії, спілкуємося з нашими західними партнерами про те, що мало б бути після того, як війна закінчиться нашою перемогою. Я особисто є тою людиною, яка від імені нашого Фонду та українського громадянського суспільства адвокатує ідею, щоб українські фонди та недержавні громадські організації були учасниками процесу відбудови. Тому що масштаб катастрофи величезний. Це просто не налазить на голову, скільки буде роботи після війни, – заявил Сергей Притула в интервью YouTube-каналу “Голос Америки Українською”.

Сергей уверяет, что при всей той помощи, которая будет поставляться в Украину из-за границы, мы должны будем сами работать и помогать не меньше, чем сейчас.

Є очевидним той факт, що міжнародні донори будуть давати достатньо багато коштів Україні, щоб ми стали на ноги та все відбудували,. Проте є усвідомлення, що держава навіть за умов величезної допомоги цивілізованого світу не зможе робити все водночас. Я завжди наводжу приклад пріоритетності. Ми розуміємо, що відновлення Антонівського мосту, аби сполучити два береги Дніпра в Херсоні, вочевидь важливіше, ніж відбудова маленького фельдшерського пункту чи дитячого садочка в маленькій територіальній громаді. Проте для жителів тієї громади це найнагальніша проблема. Для них це питання номер один. Тому ми, волонтери, після війни не повинні видихнути і сказати: “Ну, все. Розходимося, хлопці”. Такого не має бути! Роботи чекає дуже багато, тому мені дуже б хотілося, щоб так було. Зараз у нас є вміння, досвід, достатньо людського ресурсу з мізками, щоб точково чи більш широко допомагати українському війську. Точно так само ми підставимо державі плече після закінчення війни, – говорит Притула.

Ранее Alyosha высказалась о звездах, которые отсиживаются во время войны.

Источник: glamurchik.tochka.net