Андрій Данилко зізнався, чому не хоче говорити українською мовою

4

Андрій Данилко зізнався, чому не хоче говорити українською мовою


Український артист Андрій Данилко, найбільш відомий як Вєрка Сердючка, з перших днів війни виступає проти російської агресії, закликає своїх колег із РФ виступити за мир та припинення кровопролиття, а також намагається достукатися до своїх шанувальників. Тим часом на відміну від своїх співвітчизників, багато з яких перейшли на українську мову, виконавець цього не зробив.

В інтерв’ю Лілії Ребрик у програмі “Ранок з Україною” Андрій Данилко зізнався, що його рідною мовою був суржик (суміш російської та української мови). Йому знадобилося багато зусиль, щоб заговорити чистою російською. Як і велика кількість жителів України, артист мислить і розмовляє російською.

Говорячи про те, що зараз багато хто переходить на українську, Андрій Данилко зазначив:

“Головне, щоб мене не змушували. Все прийде, але це певний процес. Моя рідна мова – суржик! Від нього я дуже довго не міг позбутися – це справді велика проблема. Є люди, наприклад, ті, які виросли на західній Україні – для природно розмовляти українською. А в нас було все по-іншому. Тому, мабуть, Сердючка свого часу була для мене якимось порятунком, адже вона говорила, як я”.

Читайте також: Андрій Данилко назвав єдине слово, яке б сказав Путіну при особистій зустрічі

Проте під час своєї успішної кар’єри Андрій Данилко написав та виконував багато пісень українською мовою. На даному етапі співак з нетерпінням чекає, коли Україна переможе у цій війні, і він будь-якої миті готовий вийти на Майдан і заспівати для українського народу.

Источник: showdream.org