"Ніхто не сам": Pianoбой та Open Kids представили чувственный саундтрек (ПРЕМЬЕРА)

19

Так, артисты объединились, чтобы создать оригинальный саундтрек для украинского фильма “Поліна і таємниця кіностудії”. Одну из ролей в ленте, кстати, сыграл Жан Рено


И вот уже сегодня, 23 августа, свет увидела видеоработа на трек “Ніхто не сам”. Композиция идеально передает настроение ленты, рассказывая о непростых поисках себя и своего места в жизни.

 

Дмитро Шуров

Ця пісня — щира думка людини, яка шукає себе в цьому світі. Тільки пройшовши крізь всі випробування, йдучи весь час за своїм сонцем, ти здатен зрозуміти, хто ти і для чого тут. Коли я створював пісню, я надихався моїми улюбленими ліричними саундтреками до культових діснеївських мультфільмів — Lion King, El Dorado, Русалонька. Ця пісня також є міксом живих аналогових інструментів — рояля, оркестру — та сучасного продакшну. Саме такий підхід багато використовується у новому альбомі Pianoбой, який вийде восени. Доречі, в альбом пісня увійде в її ісконному варіанті тільки в моєму виконанні.

Своими впечатлениями от дуэта поделились и юные артисты из Open Kids, а также их продюсер Юрий Петров:

Спільний трек із Дмитром Шуровим для фільму за участю Жана Рено — це дуже хвилююча та відповідальна робота для усієї команди Open Kids. Ми дуже раді тому, що українське кіно розвивається такими темпами, долучає великих акторів з-за кордону, знімає настільки якісні роботи, як “Поліна”, і ми вдячні, що можемо бути причетними до цієї неймовірної роботи. 

Клип не песню “Ніхто не сам” получился весьма красочным: он объединяет в себе кадры из фильма и со съемок Open Kids и Pianoбой в студии звукозаписи.

Фото: открытые источники в Сети, пресс-служба

Let’s block ads! (Why?)