Авторська колонка: як Попелюшка працювала феєю та надихнула відому бізнес-тренерку та письменницю

23

Людмила Калабуха — експерт з продажів топових бізнес-шкіл та проектів, письменниця, блогер, автор книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ” — увійшла в топ-10 кращих книг України 2017, номінована на “Кращу книгу України 2018” в категорії “Бестселер”, мандрівниця (відвідала 44 країни), львів’янка.


І тепер вона ділиться з читачами ХОЧУ своєю історією натхнення.

калабуха людмила фото

Людмила Калабуха

Олю мама народила у 10 класі. І жили вони з мамою-санітаркою в комірчині районної тублікарні. Поки одна лікарка не влаштувала Олю на програму опіки над нужденним дітьми до Франції. Так поїхала 9-річна Оля до Парижу. Круто, дівчинка з райцентру і в Париж!! Як би не так!

За 8 років Оля змінила 10 родин. Життя її нагадувало життя Попелюшки в домі мачухи. Коли до французів приходили гості — вона або допомагала на кухні, або тихенько сиділа в своїй кімнаті.За стіл її зі всіма не садили.

Тимчасові прийомні батьки чесно відпрацьовували гроші, які виділяли соціальні служби. Коли вони йшли в гості або їхали у відпустки — Оля залишалася сама в порожньому домі з чіткою регламентацією — що вона може робити, в які кімнати заходити, що їсти і пити, а що ні.

Ні інтернетом, ні телевізором їй користуватися не дозволялося (це все було в кінці 90-тих). Так в її життя увійшли книги.

Що дав Олі французький період?

людмила калабуха фото

Бездоганне знання мови, захоплення літературою та чітке розуміння, що надіятися можна тільки на себе.

Після закінчення школи в Парижі Оля повертається в Україну. Без зв’язків та грошей блискуче складає іспити в модний столичний ВНЗ, поступає на бюджет.
Вчіться як шалена, підпрацьовує, де тільки може. Весела, легка, гарненька, c французьким шармом швидко виходить заміж на забезпеченого чоловіка, старшого за неї на 30 років.

Ось вона, очікувана розв’язка випробувань Попелюшки!

Та ні. Помирає майже зразу після народження іі дитина. Оля гладшає на 35 кг. Іі чоловік розгублений — замість вдячної сирітки із зовнішністю Барбі, яка б мала качати губки і дивитися йому до рота, він отримав вольову, сильну, незалежну жінку. 

Жінку, яка сама вирішує, що буде з її життям. 

Вони розійшлися друзями.

Оля худне, знову — красуня, знаходить високооплачувану роботу, робить стрімку кар’єру. Купує квартиру мамі, яка на відріз відмовляється переїхати до столиці — далі працює санітаркою в райцентрі. Не розуміє та побоюється своєї несподівано успішної дочки.

На одній зі світських вечірок, Оля знайомиться з молодим блискучим хірургом, який запатентував революційний винахід для лікування дітей з хворими кінцівками.

Бурхливий роман, спільне життя. Під час одної з операцій її коханий інфікується гепатитом С. Оля кидає всі сили, гроші, зв’язки на його лікування в кращих клініках світу. Бере додаткові проекти, просто живе у відрядженнях.

Чоловік переводить їхні стосунки в площину —  “мама і капризна дитина”. Міг по 5 разів на день дзвонити і висловлювати претензії, чого вона не достатньо цікавиться його здоров’ям і настроєм. Звинувачував у байдужості та кар’єризмі. Вона вилікувала свого хірурга і здорового здала на руки його мамі.

Знову не склалося. На це пішло 1,5 роки життя і 20 тис.$. Гроші заробила Оля.

Ми познайомилися років 6 назад в одній зі шкіл бізнес-тренерів, де разом навчалися. Всі без винятку критикували мою манеру проведення тренінгів та подачу інформації: я занадто емоційна, відверта та пряма. Всі ствердждували, що так не роблять і я неформат.
Крім Олі.

вдохновение

Вона єдина підтримала мене тоді:

  • нікого не слухай! 
  • твоя харизма та енергетика будуть творити дива! 
  • тебе чекає велике майбутнє!

Якось на каві вона розказала мені свою історію. Я була вражена.

Ми втратили контакт. Я не маю її телефону, навіть не пам’ятаю її прізвища. Ми не були друзями у соцмережах — 6 років тому ні мене, ні її там не було. Так хочеться вірити, що в Олі зараз все добре, в неї є сім’я, про яку вона так мріяла — діти і коханий чоловік.

Гортаю сторінки моєї книги “Почніть говорити “НІ”, що увійшла в ТОП-10 кращих книг України 2017 і вже 2 роки без копійки на реклами і просування в усіх інтернет-магазинах України ХІТ продажів. Виступаю в якості експерта з продажів у топових ЗМІ, на телеканалах та радіомережах, на прес-конференціях та форумах разом з відомими політиками та підприємцями зі світовим ім’ям. Читаю сотні листів подяки зі всього світу та згадую тих, хто вірив в мене і підтримав у складну хвилину.

Як кожному з нас потрібна віра в те, що в нас все вийде!

Як нам потрібна підтримка, коли інші засувають нас наче старий капець в пилюку під диван тільки тому, що ми не відповідаємо їхньому баченню того, як має бути.

Як кожному з нас потрібна така Оля! 

Моя дорога! 
Може ти побачиш мої книгу “Почніть говорити “НІ” на полицях книгарень? Мене там зразу видно по червоній помаді на обкладинці.
Чи впізнаєш на екрані телевізора?
А можеш прочитаєш цю статтю?

Так хочу тобі подякувати. Так хочу тебе знайти, моя парижанкo! 

Моя Попелюшка!

Також вам будуть цікаві: ТОП-5  книг про успіх.

Фото: прес-служба

Let’s block ads! (Why?)