Співачка Оля Полякова вразила шанувальників “крилатою” сукнею

4

Популярна співачка Оля Полякова вразила шанувальників сукнею з “крилом”


Співачка Оля Полякова вразила шанувальників “крилатою” сукнею

Сукню співачка вдягла для запису нової пісні “Ми з України” про це вона розповіла на сторінці соціальної мережі instagram. Варто зазначити, що співає вона не сама, до неї приєдналися інші популярні українські співаки.

Співачка Оля Полякова вразила шанувальників “крилатою” сукнею

Як відомо, співачка через повномасштабне вторгнення разом з дітьми виїхала до Франції. Зараз вони всі разом знаходяться там. Проте Оля зауважила, що дівчата дуже хочуть до дому, особливо молодша донька. Тому невдовзі вона планує повернутися в Україну та співати у військових госпіталях.

А після благодійних гастрольних турів Оля взяла участь у спільному проєкті разом з іншими зірками. Вони спільними зусиллями записали нову пісню “Ми з України”.

“Пісня створена, щоб висловити підтримку й пошану, згуртованості та бойовому духу нашого народу у цій жорстокій війні”, – написала у коментарі до публікації Оля.

Як відомо, Оля поціновувачка гарного одягу. Для виконання вона обрала довгу обтягуючу сукню синього та жовтого кольорів. А родзинкою вбрання стала накидка. Під час співу Оля її розкриває й вона нагадує крило птаха. А комусь вона нагадує русалоньку, адже позаду неї море та скелі.

Шанувальники в захваті від вбрання Олі та у коментарях написали:

“Queen of Ukraine 🇺🇦 💙💛💙💛💙”, що в перекладі означає “Королева України”

“Ваууу, пані Оля Ви чарівна. Ця сукня вам так до лиця😍🔥👏”

 

 

Источник: newsyou.info