Дмитро Горовенко: про новий сезон "МастерШеф", тренди в їжі та Індію

53

Про новий сезон "МастерШеф", тренди в їжі та Індію, — читайте в нашому ексклюзивному інтерв’ю.


4,7
5
1

  • Розкажіть про враження від восьмого сезону "МастерШеф". 

В новому сезоні більше кулінарії. Набагато. Ми навіть трошки розкриваємо певну кулінарну таємницю. Наприклад, якщо раніше на виїзному конкурсі ставили завдання приготувати обід, то тепер ми говоримо, що саме мають приготувати учасники.

Це цікавіше і складніше. Тому що одна справа вигадати самому, а зовсім інша — коли тобі ставлять точні завдання.

Дмитро Горовенко

  • Зараз їжа стала певним трендом. Як гадаєте, в який бік вона буде розвиватися в Україні? 

Аню, на сьогоднішній день люди, які створюють їжу, можуть дати більше, ніж люди зможуть зрозуміти. Це як викладач. Ти багато знаєш, розповідаєш, а чи зможе тебе зрозуміти той, хто слухає? Так і в кулінарії.

На сьогоднішній день — величезна кількість різноманітних напрямків в кулінарії, які не зрозумілі суспільству. Наприклад, взяти усі азійські напрямки. Їх настільки багато, що вони навіть закриваються. Через те, що люди дійсно не можуть зрозуміти цієї іжі. А розуміння в тому, що "я знаю — там смачно". Тому куди ми рухаємось? Вперед! Просто потрібен час.

  • В той же час, ми бачимо велику кількість закладів з кавою. Цей хайп не спаде?

Ні. На мою думку, кава буде розвиватись. Вона стане ще цікавішою, більш роздрібненою в напрямку пропозицій. Якщо наразі є американо, еспресо, то пропозиція буде більш розширеною. Мені здається, що ми — нація, яка полюбляє каву, тому в цьому є розвиток.

Дмитро Горовенко

  • Є у вас якась страва, за яку ви можете продати душу?

Ні. На сьогоднішній день мені дуже подобається в’ялене м'ясо. Чи готовий я за нього продати душу? Навряд чи.

  • Яку найекзотичнішу страву куштували за останній час?

Маючи свій азійський заклад, я щодня куштую щось дивне. Наприклад, я годував адміністратора змією. Для неї це було дуже дивно, а для мене — ні. Просто працює харчовий ланцюжок — від початку до кінця (посміхається).

До речі, я був в Індії 2,5 місяці. Там я куштував "чікен лоліпоп". Це гострі очищені курячі крильця — вулична їжа. І коли в мене випадково на землю впала кістка, я побачив таких тарганів, які просто прибігли і практично забрали цю кістку.

Дмитро Горовенко

  • В яких країнах полюбляєте бувати?

Мені подобається Азія.  

Дмитро Горовенко

  • Кажуть, що після Індії люди взагалі повертаються іншими. Що ви скажете з цього приводу?

Місяць після повернення до буденності, ти просто посміхаєшся людям. Ти відчуваєш цю посмішку зсередини. Твій стан такий, що хочеться посміхатися. Можливо, навіть цього ніхто не помічає, але все одно наші люди — "сірі". Тому я закликаю людей подорожувати, бо це розвиває. 

  • Чи вплинули на вас люди в Індії?

В мене немає якогось упередження чи особистого ставлення. Так, там люди бідніші за нас грошима. Але багаті духовно. Тут можна взагалі поставити питання: а хто ж з нас багатий? 

Також вам буде цікаво: Юрій Горбунов про "Скажене весілля": З зірками не було важких перемовин, їм це також потрібно (ЕКСКЛЮЗИВ)

Фото: прес-служба СТБ

Let’s block ads! (Why?)