Співачка Настя Каменських розповіла про допомогу українцям

6

Популярна співачка та дружина реп-виконавця Потапа Настя Каменських , яка зараз почала кар’єру під сценічним ім’ям NK, після нетривіальної перерви повернулась в соціальну. Вона ділиться новинами про особисте та творче життя в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 5 мільйонів підписників


Співачка Настя Каменських розповіла про допомогу українцям

Як відомо, Після того Настя Каменських разом з чоловіком на початку повномасштабного вторгнення втікли з України. Цей факт дуже обурив шанувальників. Коли зірки вишли на зв’язок, у коментарях їм неодноразово писали шанувальники, що чекають їх в Україні. Проте вони й досі за кордоном.

Настя зараз активно займається благодійною діяльністю Нещодавно вона розповіла, що взяла участь в міжнародного благодійному концерті разом з 23 виконавцями з 6 країн. Отримані кошти від продажу квитків були направлені на допомогу українцям, які втратили житло.

У сторіс на своїй сторінці вона написала звернення до українців, в чкому сказала:

Цей виступ, як і кожний попередній, і наступний, я присвячую українцям тим, хто втратив дім, хто змушений був тікати від війни: в інші области чи навіть інші країни. Чи тим, кого війна розлучила з близькими, у кого вона забрала роботу, спокій і звичне життя. Тобто кожному з нас.”

Источник: newsyou.info