Євгеній Синельников про мовчання зірок щодо війни

9

Євгеній Синельников про мовчання зірок щодо війни


Украинский ведущий рассказал, как ему звонила Регина Тодоренко после начала войны в Украине.

Режисер та ведучий тревел-шоу “Орел і Решка” Євгеній Синельников став новим героєм рубрики “Щоденники війни”. Два тижні йому разом із сім’єю довелося сидіти під обстрілами в Бучі, а пізніше вони вирішили евакуюватися. Наразі телеведучий у безпеці, проте не залишається осторонь та хоче створити новий проєкт про українців.

“Зараз ми в безпеці, займаємось пошуком житла, намагаємось якось налагодити побут. Також робимо нові проєкти, зараз плануємо запускати проєкт про переселенців, про українців, які вимушено покинули нашу державу. Розповідати, як їм живеться в різних країнах, які правила, як їх приймають, як допомагають. І загалом розповісти світові про українців”, — розповів Євгеній.

За словами ведучого, з першого дня війни у їхньому районі було неспокійно, весь час було чутно вибухи, літали гелікоптери та літаки. Тому у родині був розклад чергувань, вони весь час слідкували за ситуацією, поки інші намагались хоча б трохи відпочити.

Щодо замовчування ситуації від колишніх колег з проєкту “Орел і Решка” — наприклад, Регіни Тодоренко — Євгеній зазначив, що вона особисто йому телефонувала та записувала декілька голосових. Артистка плакала і розуміє усе, що відбувається, але у публічному просторі продовжує мовчати, чим обурюю українске суспільство.

Читайте також: Евгений Синельников об ужасах войны под Киевом (ВИДЕО)

“Вони вже не українці, а росіяни. І у них буде російське майбутнє”, — прокоментував мовчання зірок Євгеній Синельников.

Источник: showdream.org