Названо найкращий спосіб випрати кросівки в пральній машині автомат

4

Названо найкращий спосіб випрати кросівки в пральній машині автомат


Пральна машина автомат чудово справляється із пранням взуття. Кросівки та кеди стають чистими, наче їх щойно принесли з крамниці. Однак, щоб не втратити пару улюбленого спортивного взуття, слід дотримуватися деяких правил.

Прати кросівки потрібно у спеціальному мішку для прання взуття. Перед тим, як класти взуття в мішок, його необхідно вимити від бруду, що налип до підошви.

Заборонено прати в машині автомат кросівки та кеди поганої якості, прикрашені намистинами та стразами. Також не можна поміщати в барабан пральної машини взуття зі шкіряними вставками та аплікаціями.

Прати спортивне взуття краще за допомогою спеціального гелю для прання білизни. Якщо ви вирішили випрати білі кеди або кросівки, то крім гелю або порошку додайте до диспенсера половину склянки харчової соди. Цей спосіб дозволяє нейтралізувати неприємні запахи і краще відпрати плями від пилу і бруду як з тканини, так і з підошви.

Названо найкращий спосіб випрати кросівки в пральній машині автомат

Допустимий температурний режим для прання кросівок та кед – не більше 40 градусів Цельсія. Функцію віджиму слід вимкнути, щоб взуття не зазнало пошкоджень під час цієї операції.

Читайте також: Чотири засоби, які замінять пральний порошок

Щоб взуття не сильно билося об внутрішні стінки барабана, разом з кросівками покладіть у машину чистий старий рушник або килимок.

Источник: showdream.org