США, Європа та Україна по-різному трактують перемогу у війні з рф — NYT

3

Як лідери країн використовують війну в Україні, як шанс на перебудову політики?


США, Європа та Україна по-різному трактують перемогу у війні з рф — NYT

Журналісти видання The New York Times заявии, що США, країни Європи та Україна по-різному трактують перемогу на війні з росією.

Про це йдеться в аналітичній статті The New York Times.

Для кожного перемога різна

Впродовж останніх кіькох днів президенти та прем’єр-міністри, а також лідери Демократичної та Республіканської партій в США закликали до перемоги України. Тим часом деякі країни замість боротьби закликають до мирних переговорів та навіть поблажок для росії.

Також журналісти вважають, що Америка хоче послабити путіна, зміцнити НАТО та трансатлантичний альянс, а також послати сигнал для Китаю. Адміністрація Байдена хоче довести, що загарбання територій це не нагорода за агресію.

Найяскравіше дискусії проявилися під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі, коли колишній держсекретар США Генрі Кіссинджер заявив, що Україні варто поступитися територіями під час переговорів. Президент України Володимир Зеленський дав чітку різку відповідь на це. Раніше Зеленсбкий сам озвучував різні ідеї про те, як завершити війну, в якій йшлося навіть про відмову від вступу до НАТО.

Європа більш лояльна, а США радикальні?

Окрім того, журналісти зазначили, що адміністрація Байдена, ймовірно, хоче нанести максимальну шкоду росії, аби путін не зміг більше напасти та паралельно хоче залучити на свій бік країни, які вагаються між Заходом та Китаєм з росією.

В Європі теж відчутний розкол. Угорщина блокує ембарго на російську нафту, а європейці навіть не намагаються заважати імпорту російського газу. центральна та східна Європавідмовляються від розмов з путіним, а Франція, Італія та Німеччина побоюються за власне благополуччя у разі, якщо війна затягнеться.

Володимир Зеленський говорив про те, що головна мета України — відкинути росіян до кордонів, де вони перебували 23 лютого та повернути окуповані території.

«Але навіть ці цілі деякі європейські чиновники та військові експерти вважають амбітними. Щоб потрапити туди, Україні потрібно буде повернути Херсон і розорене місто Маріуполь. Йому доведеться витіснити Росію з сухопутного мосту в Крим і завадити Росії анексувати більшу частину Донецька та Луганська. Багато експертів побоюються. , що це виходить за межі можливостей України», – пише NYT.

Источник: newsyou.info