Анна Трінчер пригадала, як мало не розійшлася з нареченим через війну

1

Анна Трінчер пригадала, як мало не розійшлася з нареченим через війну


Хоч весь світ говорив про загрозу наступу Росії, український шоу-біз до війни не готувався. Вона стала шоком і для Анни Трінчер з Олександром Волошиним. Пара ледь не розбіглася, бо не розмовляла одне з одним цілих три дні.

Перші тижні війни були для всіх складними як фізично, так і психологічно. Тривога позначилася й на стосунках Анни Трінчер. Через нерозуміння, що буде завтра, вони з Волошиним постійно сварились.

Анна Трінчер про те, як мало не розійшлася з нареченим

Ми не спілкувались три дні, хоча спали в одному ліжку, їли в одній їдальні. Я розумію, що війна вплинула на наше психологічне та ментальне здоров’я. Таке бувало, що ні я, ні він не витримували й зривались одне на одному,
– пригадала Анна Трінчер.

Однак потім усе стабілізувалося: «На щастя, ми знову знайшли ту саму ниточку, яка нас об’єднує та зміцнює». Закохані навіть повернулися до обговорення весілля й остаточно вирішили, що зіграють його в Україні.

«Це станеться, можливо влітку наступного року. Дивитимемось на те, як і коли закінчиться війна. Я мрію зібрати усіх людей, які залишили свій відбиток у моєму житті», – зізналася Анна Трінчер.

Источник: newsyou.info