Андрій Джеджула подав до суду на свою дружину, після того як стежив за нею

9

Андрій Джеджула подав до суду на свою дружину, після того як стежив за нею


Юлія Леус відверто зізналася, що дуже пожаліла про шлюб із шоуменом.

Відома українська блогерка Юлія Леус дала відверте інтерв’ю програмі “Зірковий шлях”, в якому зізналася, чи шкодує про шлюб з Андрієм Джеджулою. Під час розмови з журналісткою блогерка розповіла, чи допомагає їй із маленькою донькою чоловік під час війни та зізналася, які нові випробування приготував для неї колишній коханий.

Юлія Леус запевняє – у перші дні війни Андрій Джеджула продемонстрував всю байдужість до неї та їхньої спільної доньки. Тоді чоловік відмовився миттєво реагувати та відвозити їх якомога далі від Києва. Тому Леус довелося самостійно бігти до Румунії, де вони жили 10 днів, а потім кума Джеджули запропонувала Леус полетіти до Литви. І, оскільки блогерка була впевнена, що жінка не спілкується із її колишнім, погодилася на такий крок.

“10 наступних днів, що ми там прожили, спочатку здавались нормальними. Тієї дівчини взагалі не бувало вдома – постійно працювала, а я була з дітьми. І якось її 4-річний син приніс мені її телефон, в якому висвітилася переписка з Андрієм у соціальній мережі. Там все було про мене – яка я погана, що займаюсь лише собою, не приділяючи уваги доньці… вона просила в нього якісь речі і кидала фото, виставляючи мене не в кращому світлі. Уявіть, весь цей час вона таємно фотографувала мене”, — поділилася Юлія Леус.

Ця ситуація підштовхнула блогерку повернутися до України. Тут вона й зрозуміла, навіщо колишній улаштував це все. Виявилося, що таким чином Джеджула збирав на екскохану інформацію, що компрометує, аби подати на неї до суду. За словами Юлії, все це шоумен робить в помсту на її інтерв’ю, в якому вона заявила, що він підсипав їй наркотики і виявляв фізичне насильство.

Читайте також: Андрей Джеджула рассказал, будет ли разводиться с женой после обвинений в насилии

“Мене чекала повістка до суду. 8 чи 9-го червня я маю з’явитись на засіданні в Києві. Для мене це було шоком, краще б на розлучення подав. Це його модель поведінки. У нього ж всі колишні погані – з усіма судився. Я зараз оглядаюсь на все і розумію, що вийти заміж за нього вдруге – було найбільшою помилкою у моєму житті. Не можу собі цього пробачити – де була моя голова? Все ж було добре і як тільки розписались, він одразу змінився, а коли завагітніла – то взагалі став іншою людиною”, — коментує дружина Андрія Джеджули.

Источник: showdream.org