ТОП-5 місць для останнього дня літа від актора Володимира Кравчука (ЕКСКЛЮЗИВ)

46

Спливають останні дні літа, тому багато хто з нас вже почав сумувати за відпочинком на морі та спекотними днями. Ми впевнені, що кінець сезону — не привід сумувати! Найкращий спосіб сказати цьому літу “дякую” — поїхати за місто (або в місце, де ви ніколи не були), щоб провести 31 серпня з близькими та рідними.


4,7
5
1

Актор шоу “Мамахохотала” на каналі НЛО TV Володимир Кравчук поділився своїм ТОП-5 місць, де варто провести останній день літа.

1 місце: Подорож на каяці річкою Бобровня, Київ

Дослідження на каяці річки Бобровня (парк Муромець, Київ) — це подорож маленькою тінистою річечкою, до якої не долітають звуки заклопотаного Києва. Тут на вас чекає жовте і біле латаття, сховані озера і неймовірний спокій. Місце, де думки, проходять через сито дикої природи і умиротворення.

куда поехать летом

2 місце: Музей “Пирогово”, Київ

Музей “Пирогово” — це місце, де можна перенестись на кілька десятків років в минуле. А ще взяти напрокат велосипеди і ганяти з друзями історичними регіонами України, зібраними під відкритим небом. Перепочивати на подвір’ї якоїсь старої хати. Скуштувати місцевих настоянок і смакувати страви національної кухні, дивлячись на величні вітряки.

пирогово киев

3 місце: Одеса

В Одесі дуже хочеться вийти на вокзалі, взяти мотор з якимсь колоритним таксистом і спитати: “Ну що в мамки нового?” Вештатись під платанами, дихати на морі йодом, замовити очима: смажених бичків, тюлічки, форшмак і багато холодного пива. Котитись по трасі здоров‘я, зустрічати світанок і співати морю осінньої колискової.

путешествия по украине

4 місце: Подільські товтри в селі Яруга, Вінниччина

Подільські товтри в селі Яруга, що на Дністрі — це риф стародавнього Сарматського моря. Цей простір є моїм справжнім місцем сили. Тут все пахне полином і осінь настає спочатку всередині тебе, і тільки потім листя жовтіє на зовні.

куда поехать в украине

5-те місце

Це там, де я ще ніколи не був. Останній день літа — найкращий шанс гайнути туди, де тебе ще ніколи не було. Де не було твого сміху, думок і твого захвату!

куда поехать в украине

А які місця в Україні у вас найулюбленіші?

Фото: прес-служба

Let’s block ads! (Why?)