“Є хвости”: Сергея Притулу чуть не выгнали из университета

0

Основатель Благотворительного Фонда и любимый ведущий зрителей Нового канала рассказал, как закрывал летнюю сессию во время войны

"Є хвости": Сергея Притулу чуть не выгнали из университета


tochka.net автор поделиться: Сегодня, 17:35 Шоу-бизнес

"Є хвости": Сергея Притулу чуть не выгнали из университета

© Пресс-служба

Известный украинский волонтер, основатель Благотворительного Фонда и ведущий проектов Нового канала Сергей Притула в прошлом году поступил в Украинский католический университет на “Публичное управление и администрирование”. Так в 40 лет он стал студентом, но спокойно учиться не удалось, поскольку в Украине началась полномасштабная война.

Я в майбутньому претендував на ті чи інші посади, де не вистачало теоретичних і практичних знань в цій царині. Мені було важливо заповнити той вакуум, який залишався, і це була основна мета навчання. Навчатися виявилося дуже важко. Не тому, що тобі 41 рік, а тому, що війна вплинула на ці процеси. Весь минулий рік, включно з січнем нинішнього, абсолютно спокійно вставляв у графік дні модулів у Львові. З лютого місяця стало вкрай важко. Не їздив на модулі, тому що куди? Війна, а я буду кататися й вчитися? А в червні мені маякнули: “З усією повагою, але є “хвости”. Якщо, Сергію Дмитровичу, не здасте сесію до кінця червня, то все”, – рассказал Сергей Притула в YouTube-проекте “Розмова”.

Сергей Притула признается, что заранее оплатил все обучение, поэтому отступать было некуда.

Таке почалося… В мене тут іде збір на байрактари, безліч інтерв’ю, події несуться. А вночі я приїжджаю додому й пишу есе з “суспільного договору”. До кінця місяця таки закрив “хвости” з п’яти предметів. Залишився ще “висяк” з “Конституційної економіки”. Але деяким студентам чесно дозволили по одному предмету скласти до кінця серпня. Пам’ятаю, що всі обрали цей предмет, тому що він достатньо складний. Дедлайн був 31 серпня о 23:59. І я, знаєте, як справжній студент о 19:30 відправив і видихнув. Але мені страшенно сподобалося!, – вспоминает он.

Ранее стало известно имя главного претендента на роль нового Джеймса Бонда.

Источник: glamurchik.tochka.net