"Ласкаво просимо до щастя": як пройшло відкриття художньої виставки в музеї історії Києва (ФОТО)

69

Презентація перенесла гостей у справжню казку: їх зустрічали герої з “Аліси у країні чудес“, пригощали смаколиками з кенді-бару, фотозона була оздоблена різнокольоровими кульками, а кожна дитина отримала в подарунок м’якого ведмедика — символа виставки.


Ведуча вечора Маша Виноградова стала медіаторкою, посередником між мистецтвом та відвідувачами. Серед зіркових гостей заходу були: Анатолій Анатоліч с доньками Алісою та Лолою, Вікторія Батуі, Анастасія Іванова, В’ячеслав Соломка, группа “DETKI”, Анна Добриднєва, Юра Двіжон та On I Ona.

выставка
 
Розважали гостей учасники Чорноморських ігор “Hot Band”, дует Олександра Федун і Катерина Сапожник та спеціальний гість — зірка серіалу “Школа”, співачка Анна Трінчер.

“Ласкаво просимо до щастя…” — це моя перша виставка. Дякую всім, хто прийшов мене підтримати, та моєму наставнику. Мене надихає те, що за допомогою своїх картин я можу спілкуватися з людьми без слів. Із цим проектом я поїду містами України, наступні — Харків та Львів. А взимку планую зробити нову виставку у Києві. 

— розповіла художниця Анна Чичеріна.
 
Виставка триватиме з 31.07 по 13.08, після чого картини презентують в інших містах України.

Let’s block ads! (Why?)