Ілона Гвоздьова розповіла про доброту сім’ї, яка прийняла її з дітьми в Італії

10

Ілона Гвоздьова розповіла про доброту сім'ї, яка прийняла її з дітьми в Італії


Зірка шоу “Танці із зірками” Ілона Гвоздьова 16 днів тому покинула територію України. Зараз зірка разом із двома своїми дітьми перебуває в Італії. Щодня вона переживає за чоловіка і батька, які залишилися в країні, а також розповідає про неймовірну доброту італійської сім’ї, яка їх притулила.

В особистому обліковому записі в Інстаграм танцівниця опублікувала серію фотографій, показавши пару з Італії, яка надала їй та її дітям житло. Які допомагають їм їжею, влаштовують для них екскурсії та дозвілля. Знаходиться Ілона Гвоздьова в прибережному містечку Ангвіллара-Сабація.

Читайте також: Гвоздьова шукає роботу в Італії, куди втекла від війни

“Щоранку починається тепер з дзвінка чоловікові та батькові, перегляду новин, а раптом ми перемогли і можна їхати додому. Домінік весь час чекає тата і в мене відразу сльози на очах від смутку та болю. Рія переглядає фото до війни та сумно дивиться на мене , – зазначила танцівниця. – Я не перестаю дякувати Богові і нашій італійській сім’ї, яка прихистила нас і опікується щодня турботою, любов’ю і робить все можливе, щоб ми посміхалися. Нещодавно вони закупили для нас продукти, щоб ми могли приготувати їжу, яка б нагадувала про нашу країну. Це був борщ, вареники з картоплею та крабовий салат. Було приємно до сліз відчувати їхню турботу”.

Источник: showdream.org