"Ти моє щастя": Олена Луценко випустила нову пісню і розповіла про її створення (ЕКСКЛЮЗИВ)

14

“Ти моє щастя” — третя авторська робота співачки, та перша, яку вона написала самостійно. Перші дві композиції, патріотична “Над Україною” та лірична “Не тримай”, співачка написала у співавторстві із талановитим автором та вокалістом нового проекту MAD HEADS “УкраїнСКА” Михайлом Безушко.


4,7
5
1

Ось що говорить співачка про свою нову роботу:

 

Олена Луценкоспівачка

Коли ти є автором власної пісні, для тебе відкривається можливість поділитися своїми почуттями. Народження нової історії, нової картини, де я, як художник, замість фарб, залишаюся наодинці із фортепіано та чистим аркушем. Коли писала пісню “Ти моє щастя”, я уявляла, що саме ці слова, я буду говорити своєму коханому на весіллі. Це історія освідчення, признання своїх почуттів, чистих та світлих! Розуміння того, що саме ця людина, для тебе є Всесвітом, твоєю долею, твоїм щастям!

“Ти моє щастя” — пісня-зізнання, пісня-оголення, пісня-клятва. Це про найвеличніше почуття — кохання. Ця пісня є ідеальним саундреком першого танцю закоханих на весіллі або зізнанням у коханні на побаченні. Ця пісня і є кохання!

В ексклюзивному коментарі ХОЧУ співачка розповіла, як створювалася пісня “Ти моє щастя”.

олена луценко фото

Я написала цю пісню на одному подиху. Це саме той випадок, коли слова приходять відразу з музикою і уявленням того, як саме має виглядати ця пісня. Наразі ми слідкуємо за реакцією людей на неї і якщо вона їм припаде до серця так, як і мені, ми обов’язково знімемо кліп на неї! Тому не зволікайте і слухайте “Ти моє щастя” та обов’язково залишайте свої враження у коментарях, для мене це дуже важливо!

До успіху немає легких шляхів. Тому, звичайно, розуміння того, що таке шоу-бізнес “До проекту” та “Після” нього, суттєво відрізняється. Це важкий труд, який незавжди є оцінений та признаний людьми. Тільки відчувши всі нюанси цієї праці, розумієш, які наполегливі та сильні духом артисти. Ті, які вже багато років радують людей своїм співом, та ті, які завдяки своїм зусиллям, можуть з гордістю називатися зірками.

 

Із задоволенням пропонуємо вам оцінити новинку від Олени Луценко!

Смотреть онлайн видео “Ти моє щастя”: Алена Луценко выпустила новую песню и рассказала о создании хита (ЭКСКЛЮЗИВ)

видео315640http://www.youtube.com/embed/EqxaUbI2nPc2019-05-22T11:11:43+02:00http://hochu.ua/images/articles/93013_0.jpgT0H6M0S

Також зараз обговорюють, як Камалія відсвяткувала день народження.

Фото: пресс-служба

Let’s block ads! (Why?)